Inglid lähevad Maijooksule!

1997. a-l jooksid Inglid esmakordselt Tallinna Lauluväljakul meeleolukat Maijooksu! Tore üritus jätkus aastaid! Viimastel aastatel on Maijooksust osa võtnud vaid kõige suuremad fännid!

Otsustasime sel aastal uuesti vana traditsiooni elustada ja 22. mail Tallinnas koos teiste naistega kevadjooksu kaasa teha!

Kui me suudame vähemalt 10 osavõtjat klubi nimekirja registreerida, saame ka osavõtumaksu soodustust! Seepärast kutsun üles kõiki, kel tahtmist ja aega meiega ühineda. Raskel masuajal saame ehk ka ühise transpordi organiseerida ja sellega kulusid kokku hoida.

Sel aastal saavad kõik Maijooksu lõpetajad kingituseks päevakruiisi Helsinkisse Viking XPRS'il.

Loe lähemalt: www.maiklubi.ee

Lihtsamaks registreerimiseks palun saatke klubi aadressile oma andmed: Nimi, IK, aadress, e-post ja telefon, teie soodustus (õpilastele kuni 18a k.a. 50% jne) ning distants, milles soovite osaleda. Osavõtjate arvust oleneb ka osavõtumaksu suurus, kui meid tuleb kokku vähemalt 10 osavõtjat siis kehtib meile klubi soodustus. Registreerimine kuni 15. aprillini. 16. aprillil sulgeme nimekirja ja siis saadan teile summa, mis tuleb tasuda ning Ingli pangakonto, kuhu saab oma osalustasu maksta.

Kaunist kevade jätku!
Lia

<< tagasi